Yaşam

yine Çiçek Geçidi Festivali

Beyoğlu gastronomi, müzik ve sohbetle yaşıyor

Dinamik bir yorumla gastronomi kültürüne yeni bir pencere açan “Re-Flower Passage” festivali, “Yaşasın Beyoğlu” sloganıyla üç yıl sonra katılımcıları ile buluşuyor. Beyoğlu’nun ikonik mekanı Çiçek Pasajı’nda 22 Aralık 2022 Perşembe akşamı gerçekleşecek etkinlikte yeni nesil şeflerin yenilikçi menülerine Gripin’in müziği ve Güntaç Özdemir’in canlı performansı eşlik edecek.

Çiçek Pasajı’nın tarihi atmosferinde meze kültürüne farklı ve yenilikçi bir yorum getiren ‘Yenilenen Çiçek Pasajı’ festivali, üç yıl sonra Hep düzenlemesiyle 22 Aralık 2022 Perşembe akşamı yeniden katılımcıları ile buluşuyor. Yeni Kal Sunar.

Etkinlik, Beyoğlu’nun 1876’dan bu yana en uğrak adreslerinden biri olan Çiçek Pasajı’nın değişmeyen, özgün ve nostaljik ambiyansında gerçekleşecek. “Hep Yeni Konaklama Hediyeleri: Yaşasın Beyoğlu/Yeniden Çiçek Pasajı” Etkinlikte gecenin lezzetlerini yeni nesil şefler hazırlayacak. Hareketli modüllerle sahnede Güntaç ÖzdemirTürk rock ve alternatif müziğinin her zaman yeni setlerinden biri. nezleile devam edecek olan etkinlik 19:30-24:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Hibrit Topluluk tarafından düzenlenen “Yaşasın Beyoğlu/Yeniden Çiçek Pasajı”Buluşmaya özel bir menü oluşturan 3. kuşak şefler, Çiçek Pasajı’nın klasikleşmiş lezzetlerinin yanı sıra kendi imzalarını taşıyan yaratıcı tariflerini gastronomi severlerle buluşturacak.

Yeni nesil şeflerin Çiçek Pasajı ve Beyoğlu Balık Hali esnafından temin ettikleri malzemelerle yeniden yorumladıkları mezeler, Çiçek Pasajı’nın eşsiz tarihi atmosferi eşliğinde dinamik bir ortamda dinamik bir ortamda geleceğe taşınacak. .

“Yaşasın Beyoğlu” diyenler biletlerini Biletix’ten alabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu