Haber

Serik Düğün Salonu’nda çevre ve alt yapı imalatı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Serik Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde yürütülen düğün salonu inşaatı tüm süratiyle devam ediyor. Çatı kaplama, iç ve dış cephe sıva imalatlarının tamamlandığı projede, etraf ve alt yapı imalatlarına başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Serik halkından gelen talep doğrultusunda

Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi’ne projeye eklediği bin kişilik çok hedefli düğün salonu inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyor. Düğün salonunda daha evvel çatı kaplama, iç ve dış cephe sıva imalatlarını bitiren takımlar, mekanik imalatların da büyük bir kısmını tamamladı. Projede, elektrik alt yapı ile etraf ve alt yapı imalatlarına geçildi.

SOSYAL HAYATI CANLANDIRACAK

Serik’in Gedik Mahallesi’nde 20 bin 140 metrekare alan üzerine inşa edilen Serik Kültür Merkezi ve Düğün Salonu Projesi, iki başka bloktan oluşuyor. İnşaat faaliyetlerinin tamamlanmak üzere olduğu, yaklaşık olarak 2 bin metrekarelik inşaat alanına sahip tek katlı blok; ilçenin kıymetli bir gereksinimini karşılamak üzere bin kişi kapasiteli düğün salonu ve çok hedefli salon olarak planlandı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte ilçe kongre, konferans, kültürel aktiflik ve düğün üzere tertiplere hizmet verecek değerli bir merkeze kavuşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu