Teknoloji

Paymes Ödeme Sistemlerine Havale ile Tahsilat Yöntemini Ekledi

Global alanda birçok finansal teknoloji şirketi ve bankayla etkin olarak pek çok çalışmaya imza atan Paymes, e-ticaret bölümüne özel birçok banka ile entegre çalışan havale ile tahsilat sistemini hayata geçirdi. Banka hesaplarına bağlanarak gelen tüm havalelerin yönetileceği bu sistem sayesinde, kazancınızı arttırmak ve ödemelerinizi almak hem çok inançlı hem de çok kolay.

Sosyal ticaret ve elektronik ticaret üzerinden satış yapan birey ve şirketlerin ödeme alma süreçlerini kolaylaştırmak ve inançlı hale getirmek için paha üreten ödüllü teknoloji girişimiPaymes, dijital ayak izlerini büyütmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Online satış odağında müşterilerinin her an süratli ve inançlı bir formda ödeme almalarını öncelik edinen Paymes, hayata geçirdiği yeni uygulaması havale tahsilat sistemi ile çok sayıda farklı banka hesabına ulaşarak tek seferde tüm ödemelerin online olarak takibini ve alınmasını sağlıyor. Türkiye’ de ve dünyada toplumsal ticarete ve ödeme sistemlerine taraf veren Paymes, duyurduğu yenilikçi tahlili ile satıcılar ile müşterilerinin ödeme süreçlerini kolaylaştırarak inançlı hale getirmeyi vadediyor.

Tüm banka havaleleri tek bir uygulamada birleşiyor

PaymesHavale ile Tahsilat Sistemi, hesaplarınızın bulunduğu bankalar ile e-ticaret platformlarınızın ve ERP sistemlerinizin haberleşmesi ismine köprü vazifesi üstlenen bir sistem olma özelliği taşıyor. Bu sayede kullanıcılar, bütünleşik bir sistem içerisinde başka bankalardaki tüm hesap bilgilerini tek bir uygulama altında birleştirebiliyor. Online alışveriş sürecinde havale ile ödeme seçeneğini seçen tüketiciye sistem IBAN numarası ve sürece özel hazırlanan bir kod iletiyor. Müşteri bu kod ile havaleyi gerçekleştirdiğinde Paymes havale ile tahsilat sistemi, ilgili e-ticaret sitesini bilgilendiriyor. Böylelikle, bu yenilikçi sistemi kullananlar sıkıcı mutabakatlardan, sayısız giriş çıkış sürecini işlemekten kurtulup, satışlarını süratli ve inançlı bir formda tamamlamış oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu