Haber

Manisa Salihli’de bir mahalle daha sağlıklı suya kavuşuyor

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon Yönetimi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vilayet genelinde daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu sağlamak, tıpkı vakitte kullanım ömrünü tamamlayan ve altyapısı bulunmayan yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı çalışanları tarafınca Salihli ilçesine bağlı Kemer Mahallesinde bin 200 metre içme suyu şebeke sınırı yenileme çalışmalarına başlandı. Kısa müddet içerisinde tamamlanacak olan çalışmayla birlikte mahalleli kesintisiz ve sağlıklı suya kavuşacak.

Kemer Mahalle Muhtarı İrfan Çiğdem, “Mahallemiz Büyükşehir Belediyesi ile büyük bir değişim yaşıyor. Alt yapıdan tutun da üst yapıya kadar birçok yenilikler mahallemize kazandırıldı. Tarihî açıdan mahallemizin değerli bir yeri var. Bu nedenle bu hizmetler çok yakıştı. İçme suyu konusunda kimi problemlerimiz mevcuttu. Sınırımızda vakit zaman kaçaklar oluşuyordu. Büyükşehir Belediye Liderimiz Cengiz Ergün’den Allah razı olsun derdimizi çabucak çözdü. Mahallemizin içme suyu şebeke sınırı yenilenmeye başladı. Ben şahsım ve mahallelim ismine Büyük Liderimiz Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu