Haber

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Meslek Odalarını Ziyaret Etti

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali İstek Ertemur, Pamukkale’nin sağduyuyla yönetilmesi adına meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek projelerini anlatmaya, görüş ve önerileri dinlemeye devam ediyor.

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim kampanyası kapsamında Denizli’nin önde gelen meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor. Ertemur’un ilk durakları Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Denizli Ziraat Odası ve Denizli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği oldu.

Esnafların yaşadığı sorunların farkında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Adayı Ertemur, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ertemur, Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetimi tarafından ağırlandı. Ertemur ziyaretinde Pamukkale bölgesinde üstyapı çalışmalarından dolayı esnafın yaşadığı sıkıntıların farkında olduklarını söyledi; “Pamukkale’de esnafımızın eksik yollardan ve girdi maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. 31 Mart’ta göreve geldiğimizde yol sorununu hemen çözeceğiz. Yollarla birlikte kepenkleri de açacağız. Esnafımız kazanacak” Esnafımıza vereceğimiz destek ve hayata geçireceğimiz projelerle Pamukkale’miz kazanacak.” dedi.

“Verimli Pamukkale’yi birlikte inşa edeceğiz”

Ertemur’un bir sonraki durağı Denizli Ziraat Odası oldu. Oda Başkanı Hamdi Gemici ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali İstek Ertemur; “Pamukkale’ye hizmet için geliyoruz. Pamukkale’de girdi maliyetlerini düşürmek ve ürünlerimizin katma değerini artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızı ortak akılla yürüteceğiz. Ziyaretimizde tarımın sorunlarını ve sorunlarını konuştuk. Çözüm önerilerimizi anlattık. Beklentileri dinledik. Pamukkale tarım ve hayvancılık hak ettiğini hak ediyor. Alacağız!” söz konusu.

“Küçük hayvancılığı destekleyeceğiz”

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Ertemur’un bir ziyareti de Denizli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği oldu. Birlik Başkanı Kadir Özdemir ile bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, küçükbaş hayvan üretiminin Pamukkale için önemine dikkat çekerek; “Bölgemizde küçük hayvancılığın geliştirilmesine yönelik projelerimizi anlattık. Taleplerini dinledik. Koyunculuk alanında vereceğimiz desteklerle üreticilerimiz kazanacak, ‘Gönüller Birleşin’ diyerek çıktığımız bu yolda , Pamukkale Değişiklikleri’ dedi. – DENİZLİ

haberhasankeyf.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu