Teknoloji

Apple Vision Pro’nun Kaç Özel Uygulamaya Sahip Olduğu Ortaya Çıktı

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın son zamanların en yenilikçi ürünü Vision Pro, kullanıcılara özgün bir platform sundu. Markanın” vizyon işletim sistemi “” Adlı yeni işletim sistemi, geliştiricileri harekete geçmeye zorladı. Ancak ilk aşamalarda Apple Vision Pro için geliştirilen uygulama sayısı altında, tüketicilerin kafasında soru işareti yarattı.

Ancak konuyla ilgili resmi açıklamalar tüketicileri yetersiz uygulama riskiyle karşı karşıya bırakıyor. karşı karşıya olmadıklarını açıklığa kavuşmuş. Çünkü Apple’ın açıklamasına göre Vision Pro şu anda 1.000’den fazla Özel bir uygulaması vardır. Apple, iPad’ler için geliştirilen 1,5 milyondan fazla uygulamanın Vision Pro ile kullanılabileceğini hatırlattı.

“Sınırlar zorlanıyor”

Apple Vision Pro uygulamalarına ilişkin açıklamalarda bulunan isim, şirketin üst düzey yöneticilerinden biri. Greg Joswiak olmuş. Joswiak, X hakkındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Geliştiricilerimize çok teşekkürler! Onların sıkı çalışması, 1,5 milyondan fazla uyumlu uygulamanın yanı sıra Vision Pro için özel olarak tasarlanmış 1.000’den fazla inanılmaz mekansal uygulamanın ortaya çıkmasını sağladı. Mümkün olanın sınırlarını nasıl zorlamaya devam ettiklerini görmek bizi heyecanlandırıyor.

Greg Joswiak tarafından yapılan açıklama, geliştiricilerin Apple Vision Pro’yu geliştirdiğini gösteriyor benimsemeye başladıkları açık bir gösterge. Bakalım önümüzdeki günlerde bu cihazla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak…

Apple Vision Pro incelememizi ve günlük kullanım görsellerimizi aşağıdan izleyebilirsiniz:

digorhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu