Renk

Samsung Galaxy Z Flip 5’in yeni ‘retro’ versiyonu yolda olabilir

Görünüşe göre Samsung, katlanabilir modeli Z Flip 5’in farklı bir versiyonunu piyasaya sürmeyi planlıyor ve bu da ‘ retro‘ bir sürüm olarak yayınlanacak.

Bu bilgiler Notebookcheck aracılığıyla MSPoweruser’dan gelmektedir ve ekte fotoğraflar bulunmaktadır. Fotoğraflar iddianın inandırıcılığını artırsa da her zaman olduğu gibi resmiyete ulaşana kadar hiçbir şey kesin değil.

Samsung Galaxy Z Flip 5 Retro SürümüGörünüşe göre sadece renkler ve kaplama değişiyor.

Bu yeni katlanabilir telefon, mavi renkli bir panel ve mat çerçeveyle geliyor. Geriye kalan her şey aynı ve MSPoweruser’a göre yenilenen telefonun önümüzdeki haftalarda görünmesini bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy Z Flip 5’i şu anda Nane, Lavanta, Grafit ve Krem renk seçenekleriyle alabilirsiniz; Gri, Mavi, Yeşil ve Sarı renkler de Samsung web sitesinde mevcuttur. Bu yeni ‘retro’ mavi , mevcut mavinin daha koyu bir tonu gibi görünüyor. Yeni renk seçenekleri, üretim hatlarının minimum düzeyde yeniden düzenlenmesini gerektirdiğinden akıllı telefon üreticileri için kolay bir kazançtır.

Samsung’un geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy S22’ye yeni Bora Moru seçeneğini ekleyerek benzer bir numara yaptığını hatırlarsınız. Apple da bunu yapmayı seviyor ve en son Mart ayında iPhone 14 için sarı bir renk tonu yayınladı.

Öte yandan başka hiçbir sızıntı bu telefonun varlığını doğrulayamadı ve MSPoweruser’ın sızıntılar konusunda pek iyi bir geçmişi yok. Ancak gerçekleşmesi yeterince makul göründüğünden, doğru olması muhtemeldir.

haber-kagizman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu