Haber

Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile boşanacak olan eski sevgilisi Zeynep Koçak, yaptığı paylaşımla şoke etti.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi magazin gündemine damgasını vurdu. Ayrılık-barış meraklarını nikah masasına taşıma kararı alan ünlü çiftten kötü haber geldi. 8 aydır evli olan oyuncu Özdemir ve müzisyen Koç çifti, sosyal medyadan yaptıkları ortak açıklamayla boşandıklarını duyurdu. Önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkacak ikilinin ayrılmasıyla Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın yaptığı paylaşım dikkat çekti. Koçak’ın paylaşımına eklediği ‘ilahi adalet’ notu gündeme bomba gibi düştü.

Detayları görelim…

Eminiz beğeni toplayan modüllere imza atan sevilen oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ilgisini duymayan kalmamıştır.

Elbette 2021 yılında aşk yaşadıklarını açıklayan ünlü çiftin aşkı magazin gündeminde uzun süre konuşuldu.

Özdemir ve Koç çiftinin ilişkisindeki çalkantı gündemde değildi. Ayrılma kararı alan çift, bir süre sonra aşklarına yeniden şans vermeye karar verdi.

Koç, sevgilisi Demet Özdemir’e 14 Şubat 2022’de evlenme teklif etmişti. Evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift, haziran ayında aile arasında nişan yapmıştı.

Sevilen çift 28 Ağustos 2022’de nikah masasına oturdu. Görkemli düğünde 3 farklı gelinlik giyen Özdemir de uzun süre konuşulmuştu.

Yıldızların geçit töreninin yaşandığı nikahın ardından keyifli bir evlilik geçirdiklerini düşünen Koç ve Özdemir cephesinden hayranlarını üzecek tartışmalar gelmeye başladı.

İkilinin ortasında soğuk rüzgarların estiği konuşuldu. Ayrılık tezleri arka arkaya gündeme gelirken Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ikilisinden ortak açıklama geldi.

Sosyal medyadan “Evliliğimizi bir süre yürütemeyeceğimizi görünce bitirme kararı aldığımız doğrudur”. İfadeleri kullanan çiftin evliliklerini bitireceği belli oldu.

Ayrılık haberleriyle sosyal medyanın çalkalandığı günlerde oyuncu Zeynep Koçak’ın paylaşımı dikkatlerden kaçmadı.

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” takımında birlikte rol alan Koç ve Koçak o dönem çok konuşulmuştu.

Koç’un Zeynep Koçak’la birlikte olduğu dönemde Yağmur Tanrısevsin’le aldattığı tezler magazin dünyasını salladı.

Geçen hafta yaptığı paylaşımda “Oturdum ilahi adaleti bekliyorum” diyen Zeynep Koçak gündem oldu.

Zeynep Koçak’ın paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda yorum geldi.

Bahis hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? yorumlarınızı bekliyoruz…

mihalgazihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu