Haber

Kayseri’de Polis Ekiplerinin Yaptığı Huzur Denetiminde Aranan 7 Kişi Yakalandı

Kayseri’de polis ekipleri tarafından ‘asayiş’ denetimi yapıldı. Yapılan denetimlerde çok sayıda suç aleti ele geçirilirken, aranan 7 kişi yakalandı.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Gece Bekçileri, Yunus Timleri, Trafik Şahin Timleri ve İnanç Tim’e bağlı Park Polisi koordineli bir şekilde çalıştı. Özellikle vatandaşların yoğun olarak yaşadığı park ve bahçelerde yapılan denetimlerde, park ve bahçeler vatandaşların aileleri ile daha huzurlu bir ortamda eğlenmeleri için tahsis edildi. Ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda çok sayıda aranan şahıs yakalanırken, narkotik unsurlar, tabanca, tüfek ve bıçak ele geçirildi. Gruplar, özellikle akşam saatlerinde kavşaklarda ve ana caddelerde trafik büyücülerinin yapacağı drift ve kavşak bahislerine sık sık başvururken, dümen ve kavşak atan trafik bekçileri kısa sürede yakalandı. haklarında adli ve idari işlem yapılmıştır.

Trafik çetelerine ceza yağdı

Yunus Ekipleri ve Trafik Şahin Ekipleri tarafından bir günde yürütülen çalışmalarda, drift yapan 2 araç, abartılı egzozlu 19 araç, modifiyeli 5 araç, alkollü 8 sürücü ve ehliyetsiz 6 araç hakkında cezai işlem uygulandı.

Aranan 7 kişi tutuklandı

Ayrıca son 2 günde ekiplerin yaptığı kontrollerde; 1 tüfek, 1 tabanca, 26 fişek, 2 kurusıkı tabanca, 6,89 gram uyuşturucu ele geçirilirken, aranan 7 kişi yakalandı. – KAYSERİ

savurhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu