Yaşam

İstanbul Kültür Sanat Rotası’na yeni bir soluk katacak House Of Performance (HoP) Sahne ve Gösteri Sanatları Merkezi, 26 Nisan Çarşamba günü açılıyor.

Harun Türk, Hakan Haksun ve Bosna Altın iş birliğinde oluşturulan House of Performance (HoP), İstanbul’un genel sanat yönetmenliğindeki tiyatro, konser ve interaktif gösterileriyle İstanbul’un en değerli kültür ve sanat merkezi olma yolunda değerli bir adım atıyor. yazar-yönetmen İtina Yula.

Aynı zamanda çok amaçlı bir kültür merkezi olmayı hedefleyen House of Performance’ta (HoP), Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yönlendireceği atölye çalışmaları ve farklı eğitim seminerleri ile farklı performanslar izlenebilecek.

Ünlü Avşar sinemalarının bulunduğu Bakırköy’de açılacak olan House of Performance (HoP), Ali Poyrazoğlu, Nilgün Belgün, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu ve Aşkım gibi gösterimlerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olacak. 26 Nisan Zuhal Olcay konserinin ardından Kapışmak.

Çağdaş ve çağdaş bir dekorasyon ve anlayışla açılan mekanın giriş katında son teknolojiye sahip 411 kişilik performans salonu, genç ve dinamik oyunların sergileneceği gösteri sahnesi ve festival sinemalarının gösterileceği 2 adet sinema salonu bulunuyor.

HOUSE OF PERFORMANCE’da (HoP), sanatseverlerin heyecanlı gösterileri olacak; Bunları houseofperformanceofficial web adresinden ve Instagram: houseofperformanceoffical, Twitter: houseofperform, Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.

HOUSE OF PERFORMANCE (HoP)’daki tüm gösterimler için biletler Hop gişesinden, Biletix’ten, Biletinial’dan ve web sayfalarından satın alınabilir. HOUSE OF PERFORMANCE (HoP) etabında tüm etkinlikler saat 20.30’da başlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu