Teknoloji

Haluk Levent’ten İddialara İlişkin Açıklama

Uzun yıllar müziğiyle ve özellikle son 20 yılda içinde yer aldığı çok sayıda yardım projesiyle birçok kişinin hayatını değiştiren Haluk Levent Kahramanmaraş depremi. 1 milyar TL’den fazlabağış topladı ve depremzedelerin yaralarının daha hızlı iyileşmesine yardımcı oldu.

Ancak Kahramanmaraş depreminde Ahbap üzerinden yardım toplanmasına tepki gösteren kişiler tarafından sosyal medyada Levent linç edilmeye çalışıldı. Dün akşam Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü müzisyen, ” Yarın akşam 22:00’de değerli bir açıklama yapacağım.dedi.

Haluk Levent duyuruyu beklenenden önce yaptı

Geçtiğimiz dakikalarda konuyla ilgili bir dizi paylaşımda bulunan Haluk Levent, çok fazla spekülasyon yapıldığını ve bu nedenle duyuruyu beklenenden erken yaptığını belirtti. Levent, açıklamasından kısa bir süre önce yaptığı paylaşımda, ” Senin paran benim onurum! Onu kimseye vermeyeceğim! veremem! Kimse bana sormadı!Yüzbinlerce insan şu anda donarak evsiz kalıyor. İlk konuştuğum şey Toki’ydi. Acil konut inşa edeceğiz!” sözlerini kullandı.

Ünlü oyuncu ve hayırsever yaptığı açıklamada şunları da ifade etti: Son 2 gün içerisinde bazı işgüzarların sahadaki Ahbap Faaliyetlerinin çalışmalarını aksatmaya çalıştıklarını gördük. Kırılma noktasına gelmiştik. Dünden beri ilgili mercilere şikayetimizi ilettik. Neyse ki yetkililer olayı çözdü. Biz sahadayız. işteyiz Daha önce duyurduğumuz planları sıkı bir şekilde uygulayacağız. Bu bütçenin biraz daha fazlası bağış olarak geri geldiğinde, acil durum planımıza geçtik ve Evleri yıkılan ruhlarımıza ev yapmaya karar verdik! Bilginize.Kendisine ve Ahbap Derneği’ne yöneltilen suçlamalarla ilgili şikayetlerini gerekli mercilere ilettiğini, evleri yıkılan depremzedeler için lojman yapılmasına karar verdiklerini ifade etti.

Haluk Levent konuyla ilgili başka bir açıklama yapmazken, ” Ahbabın kapatılması veya müsadere edilmesiTezlerinin gerçeklik payı olmadığı ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu