Haber

Hacılar Belediye Meclisi Eylül Toplantısını Gerçekleştirdi

Hacılar Belediye Meclisi, eylül ayı toplantısını 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20’nci maddesine dayanarak gerçekleştirdi. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, il genelinde yaşanan yağışların ardından zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Özdoğan, hasarların en kısa sürede onarılacağını söyledi.

Hacılar Belediyesi Meclis Salonu’nda 8 unsurun görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, alınan kararların hayırlı olmasını umduğunu ifade etti. Meclis toplantısı öncesinde konuşan Önder Özdoğan, yağış nedeniyle ilçe genelinde kısmi sıkıntı yaşandığını söyledi. Özdoğan, “Buna büyük bir afet diyemeyiz ama afet demek zorundayız. Hem derelerin taşması hem de altyapının zarar görmesi nedeniyle ekiplerimiz ve bağlı kuruluşlarımız gerekli alanlarda çalışma yaptı. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için güvenlik önlemleri alındı ​​ve sabah saatlerinde de ana yollardan geçiş sağlandı.” “Çok ciddi çabalar sarf ettiler. Öncelikle ilçemize geçmiş olsun. Bu çalışmalar günler süren, uyum gerektiren bir çalışma. O yüzden ciddi bir şekilde yapılıyor. Bir kez daha ilçemize geçmiş olsun. İlçemize geçmiş olsun ilimize.” söz konusu.

Daha sonra gündem maddelerine geçtik. Hacılar Belediye Meclisi gündeminde yer alan 3 ana ve 5 ek gündem maddesi görüşüldü ve oybirliğiyle karara bağlandı. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, meclis toplantısı sonunda alınan kararların Hacılar ve Kayseri’ye hayırlı olmasını diledi. – KAYSERİ

gursuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu