İş

GM, tüm 2025 modellerine OnStar özelliklerini ekliyor

DETROIT – General Motors Co. (NYSE:GM), 2025 model yılından itibaren tüm yeni Chevrolet, Buick, GMC ve Cadillac araçlarının hiçbir ek ücret olmaksızın belirli OnStar özellikleriyle standart olarak geleceğini duyurdu. Bu atılım, Otomatik Çarpışma Reaksiyonunu, uzaktan araç komutlarını, navigasyonu ve sesli yardımı her satın alma sürecine dahil ederek GM araçlarının değerini ve bağlanabilirliğini artırmayı amaçlıyor.

GM Kuzey Amerika Başkanı Marissa West, iyi bilinen OnStar özelliklerinin standartlaştırılmasının, tüm fiyat noktalarında daha fazla teknoloji ve değer sunacağını ve araçlar ve müşteriler için uzun vadeli iletişim sağlayacağını belirtti. Bu girişim GM’nin güvenliğe ve bağlantılı hizmetlere olan bağlılığını yansıtıyor ve OnStar’ın neredeyse otuz yıllık deneyiminden ve yenilikçiliğinden yararlanıyor.

OnStar One Essentials paketi, müşterileri bir kaza sonrasında tepki vermeseler bile acil yardıma bağlayan sektör lideri Otomatik Çarpışma Reaksiyonu özelliğini içerecek. Uzaktan araç komutlarına GM’nin mobil uygulamaları aracılığıyla erişilebilecek ve böylece müşterilerin araçlarını uzaktan kontrol edebilmeleri sağlanacak. Paket ayrıca uygun araçlarda navigasyon ve sesli yardımı Alexa Yerleşik, Google Asistan ve Waze gibi uygulamalarla entegre ediyor.

GM’nin 2025 Chevrolet Trax ve 2025 Buick Envista gibi en uygun fiyatlı modelleri, aracın satın alındığı tarihten itibaren sekiz yıl süreyle dahil edilecek OnStar One Essentials paketine sahip ilk modeller arasında yer alacak. Cadillac müşterileri üç yıl boyunca ek premium OnStar hizmetleri alacaklar.

OnStar One Business Essentials, Kanada’daki araçlar için ilgili standart özelliklerin yanı sıra GM Envolve filosuna ve ticari müşterilerine sekiz yıl boyunca benzer avantajlar sunacak.

Girişim, GM’nin, kitlesel pazardan yüksek performansa kadar çeşitli araçlara güç sağlayan Ultium akü platformunun temelinde yer aldığı, tamamen elektrikli bir geleceği ilerletme stratejisinin bir parçası. Çeşitli marka portföyüyle tanınan şirket, OnStar iştiraki aracılığıyla güvenlik hizmetlerine ve bağlantılı araç teknolojisine odaklanmaya devam ediyor.

Bu bilgi General Motors’un basın açıklamasına dayanmaktadır.

InvestingPro İçgörüleri

General Motors Co. (NYSE:GM), teknolojik yeteneklerini ve müşteri bağlantısını geliştirerek Otomotiv endüstrisindeki değerli bir oyuncu olarak konumunu daha da güçlendirebilir. OnStar özelliklerine ilişkin son duyuruların ışığında, GM hisselerine değer veren yatırımcılara ek bağlam sağlayabilecek bazı önemli ölçümleri ve InvestingPro İpuçlarını inceleyelim.

InvestingPro Verileri, GM’nin pazardaki önemli varlığını gösteren 44,87 milyar dolarlık güçlü bir Piyasa Değeri gösteriyor. Şirketin F/K Oranı cazip bir 5,22’dir ve 2023’ün 4. çeyreği itibarıyla son on iki ay için 4,4’lük çok daha cazip bir düzeltilmiş F/K Oranına sahiptir. Bu rakamlar GM’nin düşük kazanç çarpanıyla işlem gördüğünü gösteriyor ki bu da cazip olabilir. yatırımcılara değer vermek. Ayrıca 2023 yılı 4. çeyreği itibarıyla son on iki aylık Gelir Artışı %9,64 olup, şirketin rekabet ortamında satışları artırma becerisini ortaya koymaktadır.

InvestingPro Tips’e göre GM yönetiminin, şirketin geleceğe yönelik beklentilerine ve olası değer düşüklüğüne duyulan güvenin bir işareti olarak hisseleri agresif bir şekilde geri satın alması dikkat çekicidir. Ayrıca hisse senedinin geçen hafta %10,49 fiyat-toplam getirisiyle değerli bir getiri elde etmesi momentum yatırımcılarının dikkatini çekebilir.

Daha derin bir analiz arayanlar için InvestingPro, abonelere sunulan toplam 14 ek ipucuyla daha da fazla bilgi sunuyor. Bu ipuçları, şirketin yüksek hissedar getirileri, son analist derecelendirme revizyonları ve hisse senedinin mevcut teknik göstergeleri hakkındaki bilgileri içerir.

InvestingPro aboneliği şimdi %50’ye varan indirimle özel bir Yeni Yıl indiriminde. Bu fırsattan yararlanmak için SFY24Kupon kodunu kullanarak 2 yıllık InvestingPro+ aboneliğinizde ek %10 indirim kazanın veya SFY241 Kupon kodunu kullanarak 1 yıllık InvestingPro+ aboneliğinizde %10 ek indirim alabilirsiniz. Bu, yatırımcıların GM ve diğer hisse senetlerine yönelik yatırım kararlarına rehberlik edebilecek değerli bilgilere erişmeleri için mükemmel bir fırsattır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haberdumlupinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu