Teknoloji

Frostpunk 2 Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Yayıncı ve geliştirici 11 bit studios devam oyunu Frostpunk 2’nin ertelendiğini duyurdu. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun daha önce planlanan 25 Temmuz çıkış tarihinden 20 Eylül’e ertelendi. Oyun artık belirtilen tarihte Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için satışa sunulacak. PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri ise daha sonraki bir tarihte çıkacak.
 
Frostpunk 2’nin beta sürecinde elde edilen geri bildirimler önem arz ediyor
 
 
 
Hayatta kalma simülasyon şehir kurma oyunu Frostpunk 2’nin tasarım yönetmeni Jakub Stokalski ve sanat yönetmeni Lukasz Juszczyk çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
“Oyunun beta sürecinde elde ettiğimiz geri bildirimlere göre 10 üzerinden 8 puan aldık. Bunu için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Beta kısmı oyunumuzun sadece ufak bir kısmını temsil ediyor. Önümüzde hala yapılacak çok iş var ve önceliklerimizi bu geri bildirimlere göre belirledik.”
 
Açıklamalara bakacak olursak genel olarak beta sürecinde kullanıcılardan elde edilen geri bildirimler etkili olmuş durumda. Bu sayede geliştirici ekip, oyunun eksik kısımlarını bu geri bildirimler sayesinde belirledi ve buna göre ekleyecekleri özellikleri planladı.
 
Genel olarak, son dönemeçte oyunda yer alan tüm sorunları ortadan kaldırmak ve tam bir oyun deneyimi sunmak için ertelendiğini söyleyebiliriz. Oyunun tam sürümünde yeni oyun mekanikleri, kapsamlı kullanıcı arayüzü, “Zoom Stories” adı verilen isteğe bağlı bir şehir özelliği ve daha fazlası yer almaya bekleniyor.
 
 

karaburunajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu