Ekonomi

Erdoğan’dan 14 Mayıs mesajı: Hiç şüphem yok

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sultanbeyliİlçede onarımı tamamlanan Aydos Kalesi ve Sultan Korusu’nun açılış törenine katıldı.

Erdoğan burada yaptığı konuşmada 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere ilişkin mesaj verdi. “14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde küresel güçlere arka çıkarak tek parti faşizmini diriltmek isteyenlere karşı yeni bir meydan okumaya hazırlanıyoruz. Karar ve istikbal milletindir’.dedi Erdoğan, “CHP Genel Başkanı’nın büyük bir coşkuyla sahiplendiği Kemal Bey unvanını tanıttık. 14 Mayıs’ta adı neydi, onu Kemal Bey’e çevireceğinizden hiç şüphem yok” dedi.terimleri kullandı.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

– Unutmayın, CHP’nin başına sadece veda etmeyeceğiz, tek parti zihniyetinin bu son mücadelelerini de birlikte sandığa gömeceğiz. Milleti ve iradesini terk etmek isteyenlerin hevesini bir kenara bırakıp ülkeyi 6 kişinin hırslarının oyuncağına çevireceğiz inşallah.

– Sen git George’tan iyi bir iş bul. Onlar fakir. Adamlar gibi yanımızda yürüdüler ve sonra ortadan kayboldular. Davos’ta benimle. O zaman IMF’nin başındaki kişiyle konuşuyoruz. ‘Taksitlerini alabilirsin ama burada emir veremezsin’ dedim. CHP, şu anda o masada olan biriyle otel lobilerinde IMF ile görüşmeye devam etti.

senpazar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu