Teknoloji

Elon Musk’ın gizli bir Twitter hesabı var

Elon Musk’ın Twitter’da ikinci bir özel hesabı olduğu ortaya çıktı. Üstelik bu hesap Çaresizce takip edilmek isteyen ve hatta Elon Musk’ın ilk hesabına yanıt gönderen 3 yaşındaki bir çocuk gibi davranan birine ait gibi görünüyor.İşin ilginç yanı, Elon Musk yanlışlıkla ikinci bilinmeyen Twitter hesabını ortaya çıkardı.

Elon Musk, geçen gün içerik oluşturuculara para kazanmalarını tavsiye eden bir tweet ile ikinci özel hesabını bilmeden ifşa etmişti.

Twitter kullanıcıları, tweet’in sağ üst köşesindeki ekran görüntüsünde Musk’a başka bir hesapta oturum açma seçeneği verildi.fark ettiler.

Bundan birkaç dakika sonra tabii ki insanlar o hesabın ” Elon TestiMusk’ın geçen yıl Twitter’ı devralmasının ardından açılan hesap, Musk’ın platformda daha fazla etkileşim görme isteği ve Tesla’ya olan sevgisi de dahil olmak üzere Musk’la çeşitli ilgi alanlarını paylaşıyor.

Tweetlerinden birinde, Elon Test hesabı, İnsanların onu takip etmesini istiyor.

Musk, bilinmeyen ikinci bir hesaba sahip olduğunu iddia eden bir hesaba” Benim olduğumu asla tahmin edemezsinTweet atarak hesabın kendisine ait olduğunu doğruladı.

Musk’ın neden ikinci ve kendisiyle ilgisiz görünmek istediği bir hesaba sahip olmak istediği açık değil.

haberbozyazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu