Haber

Çöp Adam Elit kimdir? Ezgi Çelik, Çöp Adam dizisine dahil oldu!

Star TV ekranlarında büyük ilgiyle izlenen dizi çöp adam Yeni bir oyuncu geliyor. Çöp Adam Elit kimdir ve Ezgi Çelik kaç yaşındadır? Başarılı oyuncu Ezgi Çelik, Çöp Adam dizisine dahil oldu. Başarılı oyuncu Ezgi Çelik kadroya katılarak Tamer’in çalışma arkadaşı olacak. Çöp Adam Seçkin kimdir? Ezgi Çelik, Çöp Adam dizisine dahil oldu! Detaylar burada…

STANDART SEÇKİN KİMDİR?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun paylaştığı Çöp Adam dizisi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Her bölümde yeni heyecanların yaşandığı diziye sürpriz bir isim daha geliyor.

Star TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizisi Çöp Adam’a yeni bir oyuncu geliyor. Başarılı oyuncu Ezgi Çelik, takıma katılarak Tamer’in çalışma arkadaşı olacak. Peri ise bundan hiç hoşlanmayacaktır.

EZGİ ÇELİK STOCKMAN DİZİSİNE DAHİL OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Asi, Gurbetçiler, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Ben de Seni Özledim, Mükemmel Yüzyıl Kösem ve Kanunsuz Topraklar gibi birçok projede yer alan Ezgi Çelik, Çöp Adam serisine “Elit” rolüyle dahil olmuştur. Seçkin, iş hayatında Tamer (Engin Altan Düzyatan) ile tanışacaktır. Bu durum Peri (Elçin Sangu) için pek iyi gitmeyecektir.

EZGİ ÇELİK KİMDİR?

Ezgi Çelik, 6 Ağustos 1984’te İstanbul’da doğdu. Yüksek öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Mezuniyetinin ardından ilk kez ‘Düş Gezginleri’ adlı film ile kamera karşısına geçen Çelik, Harika Yüzyıl: Kösem, Kara Yılan, Asi, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Şubat, Gurbet Kuşları, Mavi Yüzük.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu