Yaşam

Bir dönem çocuğu lösemi ile mücadele eden Hülya Uğur, şunları söyledi: Kendimi pencereden atmak istedim.

Gökay Kalaycıoğlusunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlandı. HaberlerBahane programının bu haftaki konuğu haberler Programın konuşmacı, sunucu ve yapımcılığını Hülya Uğur üstlendi. Oğlunun yıllar önce lösemi ile mücadele ettiğini ve bunu duyunca intihar etmeyi düşündüğünü söyleyen Uğur, yaşadığı zor günleri anlattı.

“HASTANENİN EN ÜST KATINDAN ATLAMAK İSTEDİM”

“Hava nasılsa güzel olsun” sözleriyle bir döneme damgasını vuran Uğur, yıllar önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren oğlunun lösemiyle mücadele ettiğini söyledi. Çocuğunun hastalığını öğrenince camdan atlamayı düşündüğünü söyleyen ünlü isim, şunları anlattı: “Oğlum 4 yaşındayken aniden hastalandı ve ne olduğunu anlayamadık. Karın ağrısı ile başladı sonra ilaç kullanmasına rağmen geçmedi.Kan tahlillerinden sonra bizi onkoloğa yönlendirdi.Onkoloğa gideceğimizi duyunca yıkıldım.Doktoru muayene ettikten sonra lösemili çocukları aradı. bir hastanenin bir bölümüne rezervasyon yaptırdım oraya gittim çocuğumu elle muayene etti öğrendi lösemi olduğuna inanmadım sonra adı geçen hastaneye gittik tetkikler yapıldı doktor aldı Eşim ve ben onun karşısına çıktık ve ‘Maalesef çocuğunuz lösemili’ dedik. Hastanenin en üst katındaydık.

“OĞLUMUN TEDAVİ SÜRECİ NEDENİYLE EŞİMLE BÖLÜNME KARARI ALDIK”

Konuşmakta güçlük çeken ve ağlamamak için mücadele eden Hülya Uğur, “Doktor bizi Londra’ya gönderdi. 3 yıl penceresinin dahi açılmadığı hastanede önlük ve maskelerle yaşam mücadelesi verdim. oradan eşimle birlikte ayrılmaya karar verdik.Eşim orada üst düzey bir bankanın temsilcisiydi.Yaptığı nedeniyle kaldı ama oğlumla geri döndük. O dönemde ikimiz de depresyona girdik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu