Haber

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk partililerle buluştu

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, partililerle bir araya geldi.

Öntürk, AK Parti İl Müdürlüğü’nün Hatay Merkez Spor Salonu’nda düzenlediği aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 6 Şubat’ta yaşanan büyük deprem felaketine rağmen yeniden bir arada olduklarını söyledi.

Deprem sonrası ağır yaralanan Hatay’ı kendi kaderine mahkûm etmeyeceklerini belirten Öntürk, “6 Şubat’ta kıyameti yaşadık ama 31 Mart’ta kimse olmadan hep birlikte ayağa kalkacağız inşaAllah. O kıyamet gününü unutmadık, unutmayacağız. Alınması gereken dersleri de öğreneceğiz. “Bu felaketten en ağır yaralarla çıkan Hatay’ı kendi kaderine mahkum etmeyeceğiz. Bu benim kişisel sorunum olacak.” dedi.

Öntürk, depremde Hatay’ı yalnız bırakmadıkları ve şehrin yeniden canlanmasına verdikleri destek nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

Hatay’ın AK Partili belediyeciliği hak ettiğini belirten Öntürk, şöyle konuştu:

“31 Mart’ta Hatay’ımızı AK Parti belediyeciliğiyle buluşturabileceğiz. Gerçek belediyeciliğin ne demek olduğunu Hatay’ımıza göstereceğiz ve yaşatacağız. Kurumları suçlayan, bahane üreten, hataları örten zihniyete son vereceğiz. Yalan söyleyen, belediyecilik algısıyla vatandaşları kandırmaya çalışan, “Dürüstlüğü misyon edinen gerçek belediyecilik anlayışını tüm vatandaşlarımıza göstereceğiz. 15 ilçemizin sorunlarının farkındayız ve bu sorunların en kısa sürede çözülmesi için kolları sıvayacağız. İlçe belediye başkanlarımız ve tüm meclis üyelerimizle el ele vererek şehrimizi hak ettiği yere getireceğiz.”

Toplantıya AK Parti ve MHP’li milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

kapakli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Başa dön tuşu